| Gabryel133 a întrebat:

vreau sa joc si eu niste jocuri horror pentru PC, chiar nu stiu ce sa joc cu pc-u asta al meu...e praf. Outlast lag, Amnesia e o problema cu pc, Resident Evil nu imi place si va dati seama ca astea mai noi nu imi merg bine asa ca nu se pune problema, daca stiti niste jocuri bune sub 2007 asa sa imi spuneti va rog FUNDA pentru cel mai tare joc

3 răspunsuri:
| Ionascu_Valentin_1999 a răspuns:

Uite aici un site cu jocuri horror sunt si vechi si noi jocurile dar sunt tarii siteul este http://www.listal.com/pc/horror/all funda plz

| alexandra095 a răspuns:

Outlast,Slendarman,amnesia,The Curse of Blackwater, hotel 626(parca e real) amnesia pigs, exmortis, inside

| Gabryel133 explică (pentru alexandra095):

Tu macar ai citit tot ce am scris eu acolo? si despre pc meu straight face