| Pprofesionistul a întrebat:

vreau sa ma ajutati cu ceva...Imi puteti pune un link de download minecraft pocket edition versiunea 0.13.0 sau 0.14.0 nu conteaza
poate fi si 0.13.1 etc. dar nu mai mic! Am vazut pe youtube sute de downloaduri dar nu este mcpe 0.13.0... unu care l-ati testat voi sa mearga.

Va rog ajuta ti-ma

Răspuns Câştigător
| Darius1248756 a răspuns:

Imi pare rau sa iti zic dar este doar versiunea 0.12.1.Viedoclipurile care leai vazut erau fake-uri

3 răspunsuri:
| Rednic_Razvan_1986 a răspuns:

Poti sa downloadezi de pe "Apdoide" minecraft 0.13.0.Apdoide il Downlaodezi de pe Google
Server de Sky Wars:
Name:sw
IP/Address:sw.lbsg.net
Port:19132

sper ca ti-am fost de folos