| anonim_4396 a întrebat:

Vreau sa ma ajutati cu ceva.Se poate sa transfer muzica de pe calculator pe telefon? Dar fara cablu de date.Nu e smartphone.Am incercat cu bluetooth, dar cica trebuie cumparat sau ceva de genu.Nu se poate sa descarc ceva de pe net sa transfer sau altceva?

Funda vot primului raspuns care ma ajuta

3 răspunsuri:
| MrAnderson a răspuns:

Salut,

Fara cablu de date, e mai complicat.
Iar la Bluetooth, nu cred ca trebuie cumparat ceva. Daca ai laptop, ar trebui sa ai driverele necesare pentru a-l activa.

| YoYoIonut a răspuns (pentru MrAnderson):

Poti sa-mi dai idul tau de mess sa vorbim acolo?

| MrAnderson a răspuns (pentru YoYoIonut):

Cu parere de rau, nu doresc sa impartasesc date de contact.
Uite ce iti recomand, insa.
Afla numele companiei care a produs portul Bluetooth, si cu siguranta vei gasi driverele necesare la ei pe site.
Nu stiu, poate Broadcom, sau Realtek, sau oricare alta firma care se ocupa cu asa ceva.