| Brancardierii a întrebat:

Vreau sa ma apuc de un Metin2 dar pe toate site-urile de " Top Metin2 " gasesc numai metinuri de prost gust.
As vrea sa imi spuna cineva un metin care chiar merita jucat, rate mai mici la EXP, medii la drop item si mai mari la bani...
Un metin gen : Earth metin2
Dau funda

2 răspunsuri:
| MineIsLikeABridge a răspuns:

Metin2nr, dar acum cred ca e un pic inchis dar cel mai hard pvm este metin2hc, uitate pe canulul lui sTropww si gasesti o gramada de private bune

| Brancardierii explică:

Nu vreau unu hard-pvm aproximativ ca Metin2.ro... Vreau unul la crescut ca Earth dar banii, bonusurile, bless si celalte chestii sa nu se faca greu... Luati exemplu Earth. era un metin perfect dar pe el nu poti fi bun daca nu donezi pentru, armura si arma happy