| danyyelSAN a întrebat:

Vreau sa ma joc GTA San Andreas Single Player, imi merge, dar nu mi se aude jocul, adica atunci cand nu sunt intr-o misiune merge, dar cand sunt in misiune nu se aude cum vorbesc personajele si nu se aude nici radioul din masina. Sunetul este dat tare si toate cele, imi poate explica cineva ce se intampla? Nu vreau sa-l reinstalez, alte metode nu sunt? Dau funda, mersi.

4 răspunsuri:
| N0xEterniS a răspuns:

1. Inchide jocul
2. Control panel
3. Hardware and sound
4. Sound
5. Click 2 pe speakers
6. Alege ''Quadraphonic'' sau ''Stereo''

| danyyelSAN explică (pentru N0xEterniS):

Am facut ce mi-ai zis, dar cand intru la audio, nu gasesc Quadraphonic sau Stereo deloc.
Uite, am facut niste poze sa vezi cum arata sau ceva de genul, poate te ajuta sa ma ajuti. happy
AICI ai pozele, am intrat in Control Panel, am dat pe Sound, dupa pe Speakers si mi-a aparut cealalta casuta.

| N0xEterniS a răspuns (pentru danyyelSAN):

Click pe speakers si alege 'configure speakers'. dupa ar trebui sa apara stereo, quadraphonic, 7.1 etc, alege stereo sau quadraponic si click pe next next finish