| Denys99 a întrebat:

vreau sa ma joc mondial mt2 server royal si nu merge sa ma inregistrez:intru pe sait dau pe royal si nu este nicio problema dar cand sa ma inregistrez imi apare situl la serverul nation si nu stiu ce are. Ma puteti ajuta?

Răspuns Câştigător
| Rares_Barahtian_1997 a răspuns:

Simplu...datorita unor copii petarda francezii au blocat ip-ul la toti romanii pentru. serverul royal

| HEHEHEHEHE a răspuns (pentru Rares_Barahtian_1997):

Dati-mi si mie va rog un cont metin2 mondial royal messul alex.mafyotu...

2 răspunsuri:
| golci456 a răspuns:

Denys99 sa stii ca acum mi-am facut cont si merge chiar foarte bine daca vrei cont baga adresa gabigabriel626 la mess iti dau eu cate vrei!