| RalGast a întrebat:

Vreau să-mi achiziționez un joc și nu mă pot decide între Mad Max și Metal Gear Solid V : The Phantom Pain. Voi pe care ziceți să-l iau?

2 răspunsuri:
| theeternal a răspuns:

Salut,

Aici depinde doar de tine. Te-ai uitat la trailere? Video-uri cu gameplay? Ai citit vreun review? Daca nu, iti sugerez sa o faci. Asta iti va da o impresie despre ce joc sa-ti cumperi.

| RamonaDragu a răspuns:

Depinde. Ambele sunt sandbox (poti sa te plimbi fara sa faci misiuni). Mad Max este mai mult cu masini si imbunatatirea lor. MGSV este un joc stealth bazat mai mult pe poveste. Bafta la joc. :*