| PoWonAge a întrebat:

Salut TpU! Vreau sa-mi cumpar Minecraft de pe site si nu stiu daca atunci cand il iau imi da si un cont premium. Spuneti-mi tot ce stiti despre cum sa iti cumperi Minecraft-ul + Cont premium.

P.S.Am deja jocul gratuit de pe un site, dar fara cont premium.Asa ca vreau sa mi-l cumpar cu cont premium de pe siteul original.
Daca se poate as utea cumpara doar contul premium?

Răspuns Câştigător
| userul7200 a răspuns:

Cand ai MC original se spune cai premium, cand nu e original e non-premium. Adica tu trebuie doar sati cumperi MC si automat ai premiumwinking

| PoWonAge explică (pentru userul7200):

Ce este Gift Code-ul de pe site?

1 răspuns: