| anonim_4396 a întrebat:

Vreau sa-mi cumpăr o consola de jocuri(PS3, PS4,XBOX 360, XBOX1 etc).Dar nu stiu ce consola.As vrea sa joc in special Forma Horizon4 sau 3, GTA5 si FIFA20+Sa pot si filma jocurile pentru youtube.Niste păreri? Va multumesc!

Răspuns Câştigător
| Xphp2119 a răspuns:

Pai dacă vrei să și filmezi pentru yt cea mai ok alegere e PS4. Doar că Forza Horizon e disponibila doar pe Xbox și PC

| anonim_4396 explică (pentru Xphp2119):

Te intreb daca are cablu VGA sau ceva consola care are cablu VGA deoarece la monitor nu am cablu VGA.Sau pot sa cumpăr sa schimb ca din cate stiu PS3 si 4 au cablu HDMI

1 răspuns: