| TheNone a întrebat:

Vreau sa-mi cumpar o placa video noua, si nu prea ma pricep la conpatibilitatea dintre ea si placa de baza, adica am inteles ca ddr-ul ramilor nu are legatura cu ddr-ul placi de baza.
Deci am urmatoarea placa de baza : ASRock model N68-S
Chipset NVIDIA GeForce 7025
am scris aici fix ce am cu ajutorul unu program.
Vreau sa stiu cam ce placa video imi pot lua ( buget 200lei)

3 răspunsuri:
| Intruder19 a răspuns:

Ai o configuratie destul de veche. Sper ca in 200 lei nu ai preferinte de gaming gen GTA5 pe ultra.

Noi in 200 lei gasesti numai "prastii" de placi video. Eu iti recomand sa cauti mai bine SH-uri.

| TheNone explică:

Mai astept raspunsuri.