| FelixKing a întrebat:

Vreau sa pun prima mea intrebare. Este despre Metin2. Am folosit ghidul de pe site-ul acesta: http://www.tutoit.com/ghid-metin2-cum-fac-un-server-priv at-de-metin2/. Am descarcat tot ce trebuie, dar cand deschid Metin2.vmc (Am VirtualPC instalat) mi scrie asa: The virtual machine could not be started because there was not enough memory availabe on the host. Aveam deschis doar Hamachi care trebuia pentru server, altceva nimic. Nu stiu ce sa fac. Cel mai bun raspuns FUNDA!

Răspuns Câştigător
| snoppy a răspuns:

Acolo iti spune ca nu ai destula memorie, adica nu ai destui RAMii.