| Danişor a întrebat:

vreau sa stiu ce trebuie sa imbunatatesc pe acest pc :
Procesor Pentium (R) Dual- Core CPU E5200 @ 2, 50GHz, 2, 50GHz

Rami:2,00 GB

Windows 7 ultimate 64-bit

NVIDIA GeForce 9600 GSO 512

Placa video : 1024 mb (1gb) Mentionez ca merg urmatoarele jocuri:Call of Duty Black Ops 2, Mirror s edge, Mortal Kombat 9, Counter-Strike Global Offensive, The Amazing Spider-Man mai sunt.Si ce ar trebui sa imbunatatesc? Funda vreau un raspuns detaliat daca se poate.

1 răspuns:
| bogdan324 a răspuns:

Sa mai pui inca 2gb ram, iar daca poti...ia-ti o nVIDIA gtx 650 ti boost MINIM! Altfel nu se merita sa schimbi placa video