| Ionut_Minim_1996 a întrebat:

vreau sa stiu cum sa-mi fac iteme full ninja,full sura, full razboinic va rog ajutati-ma cat mai repede ca, morrr

Răspuns Câştigător
| thejoop a răspuns:

Iti dau un exemplu: pentru war trebuie sa ai bns cam asa: aparare sabie, 2maini, pv si ce mai vrei tu. Pt 6/7 pui sansa aparare war + tarie war sau depinde ce esti tu... daca esti saman pui inteligenta, daca esti war pui putere, ninja dex, sura int. Si cam asa faci pentru toate rasele, iti trebuie bns pentru fiecare item la fiecare rasa adica: 8itm anti sura, 8anti ninja, 8anti saman, 8anti war.