| ionutz1890 a întrebat:

Vreau sa stiu daca la consola XBOX 360 iti da 2 contolere (manete) doar cine are consola sa raspunda, ca imi ia mami si sa ii zic daca sa mai imi ia o maneta..Multumesc!

Răspuns Câştigător
| GoguSteriade a răspuns:

Iti da una singura, desi pot fi editii speciale in care sa primesti doua manete. Pe cutie se specifica exact ce contine pachetul.

| ionutz1890 explică (pentru GoguSteriade):

Tu ai cumva consola XBOX 360?

| GoguSteriade a răspuns (pentru ionutz1890):

Nu, nu mi-a placut niciodata Xbox. Am preferat PlayStation.

| ionutz1890 explică (pentru GoguSteriade):

Aha eu am wii...si chiar si Play Station imi place asa si asa...la noi aci la fetesti s-a deschis sala de XBOX 360 si ma duc acolo..de asta prefer XBOX 360

| GoguSteriade a răspuns (pentru ionutz1890):

E de inteles, daca te-ai invatat cu el, sa iti placa. big grin Sa-l stapanesti sanatos.

| ionutz1890 explică (pentru GoguSteriade):

Multumesc la fel!