| Tonight a întrebat:

Salut TpU! Vreau sa va cer ajutorul! Caut o sursa de facut bani online! Si nu vreau sa fie prea complicat, incerc sa strang bani pentru a achizitiona Counter Strike Go! Ma puteti ajuta?

Ofer FUNDA!

4 răspunsuri:
| William a răspuns:

Ce zici de Entropia Universe?

| Tonight explică (pentru William):

Imi poti pune un link? Si cat se plateste si ce ar trebui sa faci?

| William a răspuns (pentru Tonight):

Http://www.entropiauniverse.com/
10 PED=1 USD. Ca in orice alt joc faci bani prin vanzarea de bunuri sau servicii.
http://www.entropiaplanets.com/wiki/About_Making_Money_in_Entropia_Universe

| liviu890 a răspuns:

E doar 30 de lei CS:GO...