| robert2007 a întrebat:

Vreau sa va intreb ceva despre rezolutia monitorului meu. In jocul Counter Strike Global Offensive joc pe rezolutia 1960x1080 sau cv de genul, deci cea mai mare rezolutie. Nu sunt prea multumit de fps-urile mele, iar cand incerc sa micsorez rezolutia, chiar si cu o singura treapta, apar black bars sus si jos, deci nu mai joc in fullscreen, desi in config nu am Window mode sau altceva, am fullscreen. Intrebarea mea este: Cum pot micsora rezolutia cat de putin astfel incat jocul sa ramana in fullscreen? Dau funda raspunsului ce ma va ajuta. Multumesc.

5 răspunsuri:
| Wr3nch a răspuns:

Nu poti. Daca apar bari negre inseamna ca asta e rezoulutia nativa a a monitorului. Barile negre apar deoarece la rezolutii mai mici imaginea devine practic mai mica, iar monitorul si jocul nu compenseaza diferenta.

| alexboss2020 a răspuns:

Depinde de rezolutie joaca in 1280x720 si nu vei mai avea bari negre!

| Caine1122 a răspuns:

Te pot rezolva eu, bineinteles contra cost

| Boss_Mihaita_1996 a răspuns:

Sal am si eu o intreabare pentru tine
am un steam key cu outlast 1, dar eu il am in steam si vreau sa il dau la schimb cu un keys de cs go aproapo outlast 1 e aproape 20 euro si cs go e aproape 14

| robert2007 explică (pentru Boss_Mihaita_1996):

Parca nu mi am dat seama ca ai luat key free de pe site ul ala, humble bumble sau cum se numeste. Tot steamul are outlast...