| Neculaes_Adrian_1985 a întrebat:

Vreau sa va intreb ceva legat de PlaySation-ul meu. L-am achiziționat de la cineva si am vrut sa il resetez. In timp ce se reseta mi s-a descărcat controllerul. L-am pus la încărcat si nu mai am putut porni consola cu el si nu cred ca il mai recunoaste. Si cand apas pe buton sa pornesc controllerul se luminează doar o data parte luminoasa din spate. Daca stiti va rog sa îmi ziceți.
Multumesc anticipat. DAU FUNDA!

Răspuns Câştigător
| Neculaes_Adrian_1985 explică:

Daca nu merge conecteaza controller-ul prin bluetooth, ca sa activezi bluetooth-ul la controller ti apasat butonul de home adica cel cu sigla PS pe el si butonul de share

3 răspunsuri:
| cristiulm211231 a răspuns:

Este foarte usor, daca este de ps4(logic odata ce are led la spate) doar bagi usb-ul in ps si in controller, dupa il recunoaste wireless

| Neculaes_Adrian_1985 explică (pentru Neculaes_Adrian_1985):

Chestia e ca l-am resetat si îmi cere sa conectez controllerul la ps si cand il conectez nu se intampla nimic.

| cristiulm211231 a răspuns (pentru Neculaes_Adrian_1985):

Poate sa fie de la usb

| Neculaes_Adrian_1985 explică (pentru cristiulm211231):

Daca nu merge conecteaza controller-ul prin bluetooth, ca sa activezi bluetooth-ul la controller ti apasat butonul de home adica cel cu sigla PS pe el si butonul de share