| FlamingHunTer a întrebat:

Vreau sa va intreb ceva! Poate a-ti auzit de Medieval 2 Total War, e tare jocul si ma intrebam ce pot face pentru a juca cu mongolii/timurizi si the papal states? Si mai ales cum fac sa am peste 100 soldati in armata, adica o unitate de spearmen are c-am 75 soldati, am vazut si mai multi pe net in video, deci intrebarea e cum fac si eu. PLZ HELP ME!

1 răspuns:
| ronantheodor a răspuns:

Mi se pare ca factiunile de care vorbesti mai sus sunt non-playable. Dar din Custom Battle poti juca cu ele daca nu ma insel. Marimea armatei mi se pare ca o poti schimba ori din optiunile jocului ori atunci cand intri in batalie. Pentru mai multe informatii iti recomand sa intri pe Total War wiki sau un forum asemanator. Desi eu iubesc acest joc, sunt destul de nou. In fine, iti urez mult succes!