| Stralis a întrebat:

vreau sa va intreb ceva : vreau sa strang niste bani sa imi cumpar un PlayStation 2 cam cat ar trebui sa economisesc? si va da jocuri daca il cumpar?/
FUNDA!

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Este in jur de 400 de lei un ps2 nou.Si nu cred ca iti va da jocuri la el(depinde de magazin).

3 răspunsuri:
| vali1985 a răspuns:

5-6 milioane sau chiar mai putin si jocurile le cumperi normal tu.
Bafta!

| Uraniu a răspuns:

Mai bine ai economisi mai mult si ti-ai lua un Xbox 360... e mai bun decat un Playstation

| BlackAngel232001 a răspuns:

Pai eu stiu ca un PlayStation2 e 8 milioane bani vechi din cate stiu de la colegul meu si nu iti da jocuri trebuie tot tu sa le cumperi. fundita?