| Cioara_Denis_1997 a întrebat:

Vreau sa va intreb da stiti un server de cs 1.6 cu skinuri din csgo! chiar am nevoie de unul! Multumesc!

3 răspunsuri:
| Adrian_Filip_2001 a răspuns:

Servere chiar nu știu dar poți să downloadezi skin.Uri și să ți le bagi tu in cs și le ai pe fiecare server.

| Cioara_Denis_1997 explică (pentru Adrian_Filip_2001):

Stiu, dar un server cu skinuri de csgo are mai multe optiuni. Cum ar fi ca acolo deschizi cutii si sunt mult mai multe skinuri,

| Adrian_Filip_2001 a răspuns (pentru Cioara_Denis_1997):

Asta nu stiu e prima oară când aud de un astfel de server, oricum bafta poate găsești.