| DanyReyMisteryo619 a întrebat:

vreau sa va intreb daca imi merge GTA IV pe urmatoarele configurari:
Procesor dual core 3 GhZ, 1GB ram, placa video 512 mb si Windows 7 Ultimate.
Daca nu merge asa daca bag Windows XP ar merge? big grin

2 răspunsuri:
| Zangetsu a răspuns:

Depinde ce placa video de 512 e mai exact. daca e g210 poti sa-ti iei adio, dar daca e ceva de genu 9800gtx o sa-ti mearga.

| Energyboy a răspuns:

Da ca pe 7 are cerinte mari de sistem dar nu o sa mearga cu cerintele la maxim in fine daca e cumparat da ca are toate update-urile la zi si daca e luat de pe internet o sa iti mearga in cel mai fericit caz pe medium.Bafta.