| simonica15 a întrebat:

vreau sa va intreb de ce mi se stinge calculatorul cand aprind metin2ro. mi se stinge instantaneu. dar de ce?

Răspuns Câştigător
| PokeEdy a răspuns:

Ai virusi clar sau ai o problema cu calculatoru ca asa parca patisem si eu mi se stingea imediat dar nu neaparat de la metin.Scaneaza cu antivirusu sistemul tot in detaliu. Funda?

| simonica15 explică (pentru PokeEdy):

Da si mie un link pentru. antivirus? ce crezi ca antivirus ar fi potrivit?

9 răspunsuri:
| PokeEdy a răspuns:

Mad sau nai farmerwork are dreptate ala

| PokeEdy a răspuns:

Avast e si gratis e si foarte bun.Nu stiu ce link sati trimit bun si fara virusi pe el pentru ca mie mi la instalat un domn cand mia reparat pc dar e si gratis si cu bani dar eu stiu. Uite dar nu stiu dacai sigur si bun 100%. Avira am auzit de el si e si bun cred si gratis uite un link http://www.avira.com/en/avira-free-antivirus.
Dai pe prima cutie la Download Free apoi dai urmatoarea data pe chenaru verde Download now si dupa iti intra in alta pagina si ar trebui sati porneasca downloadu si te intreaba Run I Save I Cancel stii tu.Si dupa daca apar problema in calculator il elimini din calculator din control panel si imi dai un mesaj poate gasesc altu

| simonica15 explică (pentru PokeEdy):

Mersi.acum mi-am instalat antivirus dar avastu nu stiu cum sa'l fol. si nici avira.cred ca merge acum.da rnush ca nu mi-am instalat netfarmerwork

| PokeEdy a răspuns:

Oricum sau poate nai netfarmerwork fara el nu merge metinu si incearca sa cauti si la avast licenta gratuita nu numai avira eu am avast si e bun

| PokeEdy a răspuns:

Ti se mai inchide? eu am netfarmerwork dar cred cal aveam in calculator

| simonica15 explică (pentru PokeEdy):

Da dar merge.cred ca ceilalti au dreptate.placa video e busita. daca descarc cv sau aprind metinu de 2 ori se stinge si se aprinde
winking
Treb. sa am grija

| alex_7856 a răspuns:

Ai virusi sau placa video e distrusa.cel mai bine du-te la un mecanic si intreaba-l daca placa video are probleme

| Sura24 a răspuns:

Nu-i de aia ca ai virusi iti trebuie un fel de sp3 si netframework 3 sau 4 si apoi intri in metin si merge.Si mie tot asa imi faceawinking