| popandau36 a întrebat:

Vreau sa va intreb o chestie despre counter strike go:
Mi-am luat cs go si am incercat de 100 de ori sa joc mp, dar de fiecare data cand intram pe un server din browser comunity (sper ca am scris corect) imi aparea chestia aia cu Go si un ct si dupa ma ducea inapoi la meniul principal, merge sa ma joc doar cu booti, De ceeee? Si cum il fac sa mearga si mp?

3 răspunsuri:
| MrAnonym a răspuns:

Uita-te poate ai schimbat cv la setari.Succes.

| Revendicated a răspuns:

Hey,pai la setari uitete foarte atent sa nu fi schimbat ceva, sigur trebuie sa mearga, la revedere