| damian_9824 a întrebat:

Salut TPU

Vreau sa va spun sa intrati pe acest canal de youtube (care este al meu) si dupa ce intrati sa imi lasaa la comm daca va place ceea ce fac si sper ca o sa va abonatii!

Mie chiar imi place ceea ce fac si sper sa va placa si voua!

Si daca voi ajunge la 200 de abonati (eu am 117) voi face un video special cu care sper sa va uimesc!

Uitati canalul meu:

https://www.youtube.com/channel/UCu1FwejPiMJ6jJZGUeUrifw

Dau funda celui ce se aboneza! Sper sa fiti cat mai multi!

2 răspunsuri:
| DavidTheTrueMMAFighter a răspuns:

Iti trebuie un elan mai mare... daca stai cu lunile sa faci 100 subscriberi, e greu de zis ca vei ajunge la 10.000, intr-un scurt timp.

Succes cu canalul.