| XcozuD a întrebat:

vreau si eu niste idei de jocuri gratis in afara de LoL/The Crew/Minecraft/Arghe Age/Skyrim/Palatins/Metin2/Team Forest 2/WoT/World of Warplanes/CS 1.6/Dota/CS GO
Pc Specs : Amd A4 4000 @3. 8Ghz + Msi Gtx 950 2GB 128bit + 8GB ram DDR 3 1600mhz.
Am pus pc specs, sa nu imi dati jocuri ce necesita prea multe resurese, ma refer la procesor in mare parte laughing
Dau funda

3 răspunsuri:
| alexboss2020 a răspuns:

Nu iti face bootleneck un A4 4000 cu un gtx 950 acel procesor de abia are performantele unui core 2 duo, rebuie sa ai si tu minim un i3 6100. Oricum o sa iti dau jocuri cu cerinte mari pentru ca ai un gtx 950
FIFA 17
Watch dogs 2
GTA V
NFS 2016
Tom clacny's ghost recon wildlands
For Honor
Outlast 2
Forza Motosport 6
Battlefield 1
Star Wars battlefront 2 2017

| hkkshddd a răspuns:

Incearca cs go, din cate stiu procesorul asta cu o placa video buna poate duce foarte bine cs go, uita-te pe Youtube daca nu ma crezi.
Team fortress 2
no more room in hell
left 4 dead 2
killing floor 1, 2 nu stiu daca iti merge
Call of duty 4 modern warfare (uita-te pe site-uri gen requirementslab game-debate sau gamesystemrequirements sa vezi daca iti merg si jocuri mai noi aparute in serie)
half life 2 deathmatch
mount and blade warband
gta san andreas multiplayer

| Miculescu_Allan_1981 a răspuns:

Infestation the new z, No more room in hell