| alexinio99 a întrebat:

Vreau si eu niste servere de Counter Strike de zombi plague cu ammo care sa se salveze in bank (comenzile alea /take all; /deposit all) ceva gen, sa aiba gloante infinite jet chesti din astea si zm sa nu prea aiba multe optiuni. FUNDA la cel mai bun server

3 răspunsuri:
| Poteaca_Yonutz_1994 a răspuns:

Alexino ia aici sv 5.14.236.103:27015 dau vip+admin la cei 10 care intra gratis mai multe detalii la id de mess: stefanmagareata haideti e foarte tare sv extra iteme faci foooarte repede ammo 30 dmg 1 ammo!

| rooosmeee1 a răspuns:

Pune cs freakz si o sa dea un server respawn si unul zombi.

| alexinio99 explică (pentru rooosmeee1):

Eu am cerut server ma nu... balari