| Mikone a întrebat:

Salut TPU. Vreau si eu niste setari pentru Cs 1.6 sa nu mai imi sara tinta si sa trag mai bine. Dau funda.winking

2 răspunsuri:
| sergiudaniel1999 a răspuns:

Frate nu exista setari de genul! Ca sa nu iti sara tinta trage inecet! Nu tine apasat pe click ca disperatu trage apasand pe click una dupa alata la un interval de 1-2 secunde! Incearca cu boti si vezi ce iti iese!

| Mikone explică (pentru sergiudaniel1999):

Ba exista..De genul cl_dynamiccrosshair.D`astea vreau..Stiu si eu sa trag. happy