| aditzache123456 a întrebat:

Vreau si eu pentru prima data sa bag bani in contul de Steam cu paysafe. Acum intrebarea mea este ca daca cumpar un cod de paysafe de 25/50 lei si bag acest cod pe Steam imi va baga 5/10 EURO in cont?

Răspuns Câştigător
| Antzzk a răspuns:

Exact. Si cu banii aia care ti baga in steam, poti cumpara jocurile. Easy. happy

| aditzache123456 explică (pentru Antzzk):

Inca o intrebare.Am vazut ca acolo trebuie sa selectez o suma si eu selectez 10 euro si am un cod paysafe cu 50 de lei imi va merge si daca da imi va baga 10 euro sau mai mult pentru ca 50 de lei sunt cu putin mai mult de 10 euro.Iti multumesc foarte mult daca o sa raspunzi si la aceasta intrebare big grin

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

50 lei = 10.00 Euro, si mai raman cativa lei pe cod, sa zicem 1, 2 lei, nu stiu. Adica o sa iti ajunga, o sa fie putin mai mult happy