| Andrex a întrebat:

Vreau si eu sa imi explice cineva cum e cu steamu la cs. Daca il cumpar de la cineva la mana a 2-a, acea persoana ce imi da mai exact? Dar daca il iau dupa gametracker ce primesc in schimbul banilor? sau dp steam thinking desi acolo e mai greu ca e cu cardul.

Răspuns Câştigător
| Graff a răspuns:

Pai iti da numele contului de steam si parola, dar nu iti recomand sa iei second hand doar daca e de incredere fiindca poate sa si-l recupereze, iti poti face un cont de steam gratuit numai ca nu ai jocuri pe el apoi ai putea cumpara prin sms de pe http://shop.computergames.ro/ si ei iti vor trimite un cod pe care il activezi in contul de steam pe care l-ai creat, e mai simplu asa daca nu vrei sa platesti cu cardul