| StandardBicycle a întrebat:

Vreau si eu sa imi recomandati niste jocuri cum ar fi league of legends, dota 2 va rog fara mein2 deci mai exact jocuri care sa semene cu astea. DAU FUNDA!

3 răspunsuri:
| DaDuSH a răspuns:

LoL si Dota2 sunt Moba, deci iti recomand: Smite, Land of chaos online (daca mai e deschis), Infinite Crisis (ai nevoie de beta key, te poti inregistra pentru una), Heroes of newerth, Bloodline Champions, Battle of Graxia (desi cred ca s-a inchis) si daca nu vrei jocuri moba, poti incerca Path of Exile, Magicka, Mu online

| TheCousinsProduction a răspuns:

Eu iti sugerez unul din cele mai populare jocuri de acest GEN, Silkroad!

| MabelMuffin56 a răspuns:

4Story
world of warcraft
smite
Diablo
Sper ca te-am ajutat!