| LaurentiuDinamo a întrebat:

Salut TPU,vreau si eu sa imi spuneti niste jocuri ceva mai noi 2012, 2013,2014,care sa fie cu,curse,actiune(impuscaturi),ceva aventura(fara metin sau jocuri gen metin),lupte, in principal sa imi spuneti niste jocuri mai noi 2012-2014 tongue, fara Fifa ca le am pe toate laughing! MS funda pentru cele mai tari jocuri big grin!

Răspuns Câştigător
| Albarescul24 a răspuns:

Salut,daca ai putea spune ce componente ai in pc mi-ar fi mai usor s-a iti spun niste jocuri 2014 compatibile cu pc-ul tau dar uite o Lista:
1.The Forest (Survival)
2. Watch Dogs (Actiune)
3.RoboCraft (Actiune)
4.CombatArmsEU (Actiune)
5.CrossfireEU (Actiune)
6. Team Fortress 2 (Actiune)
7.Far Cry 3 (Actiune)
8.Assasins Creed 3, 4 (Actiune)
9.Halo 1,2, 3 (Actiune)
10. Unturned (Survival)
11.Gta 4,5 (Actiune)
12. Unreal Tournament (Actiune) (Nu sunt Sigur ca am scris Corect.)
13.Tomb Rider (Action)
14.Need for Speed (Action)
15.BattleField 4 sau 3 (Action)
Funda?

1 răspuns:
| coztel5437 a răspuns:

Tomb rider, need for speed (mw 2, rivals, the run), halo, watch dogs...