| IAmTheLegendary a întrebat:

Vreau si eu sa ma ajutati va rog foarte frumos! Ok,eu joc Minecraft, si aceasta intrebare este pentru jucatorii experti in Minecraft.Nu stiu ce sa mai fac! Mi se vede jocul cu susu-njos....Adica in loc sa se vada normal, se vede in jos..VA ROG AJUTATI-MA! DAU FUNDA!

2 răspunsuri:
| vlad838 a răspuns:

Uite-te in optiuni la "Super secret settings". Apasa pe ala de cateva ori si vezi daca isi revine. Daca nu, te-as sfatui sa reinstalezi jocul.

| IAmTheLegendary explică (pentru vlad838):

Am reinstalat jocul, si nu merge, din cauza ca am dat reset video setting la optifine. sad