| kilgharrah a întrebat:

vreau si eu sa ma joc LoL(League of Legends) dar am placa video prea slaba (radeon 9250 cu 1, 4 pixel shaders) cum pot face sa ma joc si eu?

5 răspunsuri:
| Zangetsu a răspuns:

Nu se poate face nimic din punct de vedere software. trebuie sa faci rost de o placa video cu minim shader 2.0

| FlorinSalamNr1 a răspuns:

Foloseste swiftshader 2.0 (sunt sanse destul de mari sa iti mearga) si cauta pe youtube cum sa il foloseste.ATENTIE: vei avea lag mare

| sick01 a răspuns:

Ai putea sa reduci grafica si sa reduci din efectele grafice... in alt mod numa daca schimbi placa.

| kilgharrah explică (pentru sick01):

Pai cum fac asta ca mie nici macar nu imi intra in joc si deja imi spune: Your graphic card doesn't support pixel shaders 2.0...straight face

| sick01 a răspuns (pentru kilgharrah):

Alta data cand intrebi ceva da mai multe detalii... cumparati alta placa.