| anonim_4396 a întrebat:

Salut TPU! Vreau si eu sa stiu cum sa fac sa nu mai am cutitul in stanga pe cs, care e comanda sa am ambele chestii pe dreapta si cutitul si arma? Dau funda!

4 răspunsuri:
| Adrian_Doaga_2001 a răspuns:

Nu merge...Eu m-am referit ca sa nu mai am arma pe stanga cand vreau sa am cutitul in dreapta sau inveres(am conter-strike condition zero)am incercat si cl_righthand 1/0 si tot asa face

| akvez00 a răspuns:

Tastează cl_righthand 1 în consolă.

| iDaneel a răspuns:

Cl_righthand 1 în consolă si dai enter

| SAxel a răspuns:

Cl_righthand 1 in consola | cl_righthand 0 ca sa fie pe partea stanga