| Adrian_Doaga_2001 a întrebat:

Salut TPU! Vreau si eu sa stiu daca mai creeaza lumea servere de cs 1.6 biohazard in Romania...Pe GameTracker doar 2 servere identice am gasit cu modul biohazard iar acelea sunt urate, e biohazard combinat cu plauge 1000 de moduri! Vreau si eu niste servere populare de biohazard! Fara moduri doar normal cu lasere pur si simplu!

3 răspunsuri:
| aditimus a răspuns:

Toata lumea joaca CS GO sau Source, rar 1.6

| Adrian_Doaga_2001 explică (pentru aditimus):

Bine depinde acum! Unele servere inca sunt full, e un joc nostalgic 1.6 si dupa parerea mea e baza...

| aditimus a răspuns (pentru Adrian_Doaga_2001):

Https://steamcharts.com/cmp/10,730

Ai doua linkuri acolo unul cu 1.6 si unul cu go cu playerii on updatat si fa comparatia, multumesc happy