| Matei_MihaiMt_1990 a întrebat:

Salut TPU,vreau si eu un site, vreau sa imi cumpar un laptop si vreau sa stiu daca poate rula gta 5, sau imi puteti spune voi, dau funda in general vreau sa joc gta 5 fornite pubg minecraft cs go cu totul pe low, nu conteaza doar sa imi mearga fara sa se blocheze https://altex.ro/......b-free-dos va multumesc happy

2 răspunsuri:
| SantalPorcocale a răspuns:

La 17 milioane nu te astepta la rezultate prea bune.
Daca vrei sa iti mearga si pubg atunci iti trebuie macar 27 de milioane.

| Matei_MihaiMt_1990 explică (pentru SantalPorcocale):

Pai da asa ar merge pe low? ca pe Youtube am vazut ca ar merge
sau macar gta 5