| CristiiYnk a întrebat:

Vreau şi eu unul sau mai multe servere de metin2 clasice (privat), cu arme pana in sirius, rate in jur de 300-500-600%. Dar nici sa se faca level foarte repede.
Vreau un server in care sa nu gasesc la magazin sirius, otel etc. sa dropeze la metine,cufere...
Batalia sa nu evolueze mai mult de sirius, la fel si in cazul celorlalte arme de lv.65.
Lvl maxim sa fie 99-105.
Sa aiba posedata...
Sa fie minim 20 de schimbatoare de bonus in shop(la pachet).
Dau fundă pentru cel mai bun server propus care imi place!
Mulţumesc!

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Metin2Privat:TIm&Chaos!
Sunt 2 servere de metin intr-unul dar au aceleasi iteme la magazin!
Are si posedata si da arme pana in sirius!
Sper ca te-am lamurit!:*
Funda?:*

| CristiiYnk explică (pentru anonim_4396):

Poţi sa imi dai un link te rog? puppy dog eyes.
Că nu am gasit pe google.

| CristiiYnk explică (pentru anonim_4396):

Imi dai te rog un link cu site-ul? puppy dog eyes

| anonim_4396 a răspuns (pentru CristiiYnk):

Pai
Pe care server vrei sa joci?
Pe tim sau chaos?
Oricum daca descarci se descarca amandoua si cand intri poti sa intri de pe u n server pe altul!
Uite linkul!
http://www.metin2privat.ro/
Aici pentru inregistrare:http://www.metin2privat.ro/cont-nou-chaos? s=1
De aici descarci:http://www.metin2privat.ro/node/40
Descarci Chaos!
Mai departe cu instalatu cred ca sti sa il dezarhivezi si alea!
Mersi de funda!

5 răspunsuri:
| TheKillerOfKillers a răspuns:

Metin2 apocalypse. Dar n-are adauga si schimba in shop. Uite unu: Metin2 Desire. E greu. Poti intra pe forumul 4metin.ro.

| CristiiYnk explică:

Nee. nu imi plac. alte servere?