| AlexPolara a întrebat:

Vreau un nume de clan CS 1.6 care nu exista. (inventat de voi)
Nu vreau nume de clanuri care exista.
Vreau un nume de clan cu TAG+Nume complet adica:
ex:Tag:TeG Nume complet:The Elders God (asta e doar un exemplu)

Nu vreau nume gen AIMStyle AimShot.

Daca puteti puneti in fata enemy, doar daca puteti!

Răspuns Câştigător
| Hddru6DaLe a răspuns:

Salut,incearca astea::
WAG:WeAreGooD
EPP:EnEMyPowerPoint
UFH - Unleashed From Hell
NWM:NoWayMan
SPB:SuntemPreaBuni
WRS:WaitReloadeSHoot
NNS:NaiNicioSansa
FTM:FantasyTeamMan
ALH":AWESOME LIKE Hurricanes
SLK:Slayer Bullets Killers
BWF:BulletsWithFire
PALtongueingAndLag
Sunt bune?

| AlexPolara explică (pentru Hddru6DaLe):

Nu stiu unde le-ai gasit, sau de unde le-ai scos, dar eu nu ma pot hotara in NWM - NoWayMan si UFH-Unleashed From hell, ajuta-ma si la asta. Care sa aleg?

| AlexPolara explică (pentru Hddru6DaLe):

Nu pot sa hotarasc intre NWM si UFH. Ajuta-ma!

| KeNNT3D a răspuns (pentru AlexPolara):

Salut,scuze ca n-am raspuns am fost prin oraf incearca care vrei tu. poate UFH ca pare un pic mai periculos si no way man asa mai de stradalaughing sa zic asa.

7 răspunsuri:
| Balan_Catalin_1999 a răspuns:

*ArC*King*... sau *Legal*-... sau *Ilegal*..sau inventeaza niste nume in rusa.

| KoolKays a răspuns:

Eu zic : TraC= The rippers are coming
Nu stiu daca e luat deja dar mi se pare cool.

| Sinziana_Ciucu_1983 a răspuns:

LED KillAvanger aZa = Drac in alta limba DiREKT BadSanta MLG RushHATE MostKillZ Bye Bye FireRayStone AngelOfCT SideToSide VeNoM ^GoodDay^ I'mProYouNo Sper ca imi dai funda

| Hddru6DaLe a răspuns:

Salut, eu am câteva nume de clanuri:
iBuyPower
xRtGx
Pk (ProKillers)
PtG (Power To Glory)
Golden-M
?