| Sprite4Fun a întrebat:

Vroiam sa va intreb cati dintre voi jucati LOL [ League Of Legends ]? Vreau sa imi spuneti parerea voastra despre joc. Pe langa asta, as vrea sa imi dati nick-urile voastre de pe LOL pentru a face o echipa de rank. Vreau sa imi spuneti ce lane-uri stiti sa jucati, ce campioni/campion va plac/place, etc.

Skype-ul meu daca vreti sa intrati in echipa de rank

dany_killer322

3 răspunsuri:
| RUDOFL4X4 a răspuns:

Eu joc sunt pro am jucat pe toate lanurile si campionul meu preferat este fiddlestiks, teemo, morgana si mai sunt multi happy

| PlayForFun a răspuns:

Https://signup.leagueoflegends.com/ro/signup/index?ref=5 20035d43b1a5007699248 dupa descarcati si play

| PlayForFun a răspuns:

League of Legends e cel mai jucat joc din europa se fac turne de 10.000 euro fa-ti cont aici https://signup.leagueoflegends.com/......gnup/index si dupa descarca-l