| YonutWolf98 a întrebat:

Windows XP Professional Version 2002 Service Pack 3 si Computer: Intel(R) Celeron(R) CPU 3. 06GHz 3.06 GHz si 512 MB RAM (e cam slab)
Si de fiecare data cand folosesc un program de filmere in jocuri (fraps, bandicam, gamecam etc.) jocul se blocheaza/merge-n poze si sunetul e groaznic sad
Vreau sa stiu din ce cauza se intampla asta...din cauza PC-ului sau din cauza versiunilor programelor.
Daca este un program de filmate in jocuri pentru acest PC va rog sa m-il spuneti sau sa-mi dati link de descarcare.

PSbig grinau Funda+VOT

4 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Baga mai multa memorie RAM

| YonutWolf98 explică (pentru Salontanul):

Cum bag? Pot sa bag de pe net sau trebuie sa duc unitatea la cineva?
Dar placa video e buna?

| Salontanul a răspuns (pentru YonutWolf98):

Spune-mi ce placa de baza ai si ce placa video. Denumirea placii de baza trebuie sa fie ceva de genul Gigabyte g41m-es2 sau Asrock n68-s. Placa video poate avea si ea o denumire de tipul nVidia gt8400 s sau alta. Din ce ai spus acolo sus nu pot sa stiu de cat ce procesor ai si cata memorie. Ai mai scris Windowsul care nu ne intereseaza in acest caz.

| YonutWolf98 explică (pentru Salontanul):

Placa video:RADEON 9250
Si la placa de baza nu stiu cum sa ma uit sad