| xcostelx a întrebat:

ziceti-mi dacă pe metin2tim cresti repede levelurile.dau funda

Răspuns Câştigător
| tempeliviu a răspuns:

Salut! Am si eu lv 94 pe metin 2 tim!
Faci foarte usor lv 80! In 2 zile iti garantez ca ai 80 daca joci! De la lv 80 foarte multi jucatori se lasa deoarece zic ei ca cresti foarte greu, insa nu este asa! De la lv 80 trebuie sa mergi padure 2 cu inel exp ( daca ai si o arma de 75 cu pm buna este mult mai bine ) si faci 2 lv pe zi! Asa am crescut eu! IN 5 zile am facut de la 80 la 87 si cresteam doar 1 ora / 1 ora jumate pe zi! Sper ca ti-am fost de folos! Bafta!

4 răspunsuri:
| alex123456 a răspuns:

Nu cresc asa de repede levelurile, trebuie sa stii sa joci cat mai bine si mai repede ca sa termini un level repede, de obiciei un level dureaza cam mult deoarece ai multe indicati si aventuri

| DN7 a răspuns:

Haha, eu am 89 si am ramas atat de un an ca m-am plictisit ca fac foarte greu lv am in total 250% exp pe mine si greu fac

| Chrysty97 a răspuns:

Pe tim ratele erau de 500, daca imi mai aduc aminte

| Sofronie_Lexu_1992 a răspuns:

Ba frate, cresti relativ mai repede decat la ro. dar asta depinde si de cat joci si alte treburi din astea