| Carligeanu_Andrei_1996 a întrebat:

ziceti-mi si mie niste jocuri care sa imi mearga pe laptopul meu, chiar daca sunt vechi nu are nimic...
Este un Acer TravelMate 290, e vechi laptopul eu l-am primit gratis dar nah.
Procesor 1, 4
1, 25gb RAM
Placa video Intel HD graphics 64 MB
-Cam atat stiu dati-mi niste jocuri va rog!

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Wow,chiar ca e vechi.Pai sa vedem, depinde de ce categorie de jocuri preferi mai mult.
Horror : Obscure 1; Silent Hill 1/2; Fatal Frame; Doom 3; Quake.
Actiune : GTA 3/Vice City; Max Payne 1(cred ca il poti juca la detalii mici); Enclave.
Eu cand eram mai mic jucam un joc 2D, chiar e frumos jocul mai ales cand nu ai ce face.Incearca sa-l gasesti : Captain Claw.
Pe moment nu imi mai amintesc de vreun joc care sa fie fain si sa-ti mearga dar SUNT! cauta pe Google asa : games 2001-2004.Probabil vei gasi jocuri faine care au fost lansate intre acei ani si care sa-ti mearga.