| music1is2life a întrebat:

ziceti-mi si mie niste jocuri online misto(in afara de metin2 dekaron 4story s4league LOL warcraft Dinasty Warriors
Wolfteam World of Tanks )

Răspuns Câştigător
| ERMO a răspuns:

Http://mmohuts.com/gamelist
Aici o sa gasesti o varietate foarte mare de jocuri mmorpg si nu numai.Crede-ma marea majoritate sunt foarte bune, depinde de ce iti place.
SUCCES>!

3 răspunsuri:
| AntonyoBoss a răspuns:

Cabal,9dragons,diablo1,2,3,warhammer40k,loki.

| BlackNightVizionz99 a răspuns:

Salut Uite aici Un Sait Cu multe jocuri mmorpg http://www.mmoblog.ro/2010/04/lista-mmo.html

| 10asd a răspuns:

Fiesta,Wizard 101, Pokemon Vortex,Air Rivals, Grepolis, Naruto Arena si Battlefield Heroes asteas cele mai cool care le stiu.