| Eduard1206 a întrebat:

Zilele astea am vrut sa imi cumpar un skin pe CS:GO dar cand apas tasta "Cumpara" imi da textul urmator " De ce nu este aceasta optiune disponibila? Trebuie să fi efectuat o achiziție Steam într-o perioadă între 30 zile și un an, fără rambursări sau dispute de plată recente. Asistenta Steam nu poate indeparta aceasta restrictie. Contul tau este limitat si nu are acces la unele facilitati pe Steam printre care si Piata Comunitara Steam"
Help, ce ar trebui sa fac sau de ce imi apare acest mesaj thinking Am incercat sa fac si un cont nou, imi scrie la fel.

2 răspunsuri:
| dragosbogdan001 a răspuns:

Pai trebuie sa ai facuta o plata intre 30 de zile si un an. Adica trebuia sa mai cumperi ceva inainte.

| Eduard1206 explică:

Pai cum sa cumpar ceva inainte daca eu nu pot cumpara nimic? -.-