| alexboss2020 a întrebat:

Salut tutoror, am si eu intrebare si va rog sa fiti cat mai seriosi!
Se merita dupa ce se lanseaza noua consola de la Microsoft XBOX ONE X sa o cumpar si sa stiti ca am PC si nu vreau comentari de genu: "Daca ai PC la ce iti mai trebuie consola" PC-ul in momentul de fata este 80% folosit pentru lucru in aplicatii speciale pentru asa ceva si 20% pentru putin gaming adica putin cs go 1-2 pe saptamana! Astept raspunsuri concrete!

2 răspunsuri:
| ImUnlord a răspuns:

Da, ar merita din moment ce folosesti PC-ul doar 20% pentru gaming.

| alexboss2020 explică (pentru ImUnlord):

Specificatii:
R7 1700 OC 4ghz
RX 580 MSI 8GB GDDR5
16GB ram 3200mhz
MSI B350M GAMING PRO
HDD WD BLUE
SSD KINGSTON 240GB
Monitor Samsung cu freesync 75hz este cu panel pls sau ips!
Mersi de raspuns dar astept si altele si dupa am sa imi fac o parere!