| Cristi096 a întrebat:

Salut tuturor.
Am auzit foarte multe despre unele jocuri online care au grafica si skinuri foarte super, mounti tari si alte chestii.
As vrea sa stiu daca trebuie sa platesc o anumita suma de bani ca sa joc jocul acesta, pentru ca as vrea sa ma apuc de el fiindca mi-am petrecut 3 ani din viata jucand jocul metin2 care acum am realizat ca exista jocuri mult mai super din toate privintile.

3 răspunsuri:
| gamestoper1998 a răspuns:

Fiind veteran world of warcraft ti-l recomand mai mult ca sigur si iti garantez ca este in TOATE privintele mai bun ca metin2.iti creezi o rasa orc, troll, gnome, elf om lup(in expansion)cu clase mage warlock warrior rogue etc si grafica buna mounturi cum ai zis tu mult mai faine in expansionuri chiar si dragoni pe care sa zbori etc arme fara numar mult mult mai bun big grin

| Catalin180900 a răspuns:

Eu iti recomand dc universe online este un joc super in care trebuie sa iti creezi un erou, jocul ocupa destul de mult (10 gb+), sau world of warcraft, pe serverul privat freakz find ca pentru cel original trebuie sa platesti sau gta 4 online sper sa iti placa macar unul din jocurile zise de mine, caci si eu am jucat 3 ani din viata mea doar metin2 deci sper sa te bucuri de lista facuta

| Vornicu_Denis_1996 a răspuns:

O mare parte din jocurile online le poti juca gratis, trebuie sa platesti doar daca vrei sa ai un avantaj fata de cei jucatori, dar daca nu platesti poti in continuare sa te bucuri de joc.