| Alexandru012 a întrebat:

Salut tuturor, am o placa video destul de praf Nvidia gt730 1gb si as vrea sa o ard, dar fara sa afectez celelalte componente hardware in special placa de baza si sursa. Stiu ca o sa vina multi: "de ce vrei sa o arzi?". Pai i-am tot spus mamei ca trebuie sa imi cumpar alta placa video, deoarece asta e veche si nu prea pot juca jocuri noi.... Cum pot sa o ard?

3 răspunsuri:
| YoChriss a răspuns:

Salut. Chiar crezi ca merita sa o arzi? Ai tai au bani sa iti ia alta placa video? Gandeste-te bine si daca totusi esti de aceeasi parere spune-mi ce specificatii ai la PC si eu o sa-ti spun daca ar fi intr-adevar o idee buna sa iti iei alta placa video.

| Alexandru012 explică (pentru YoChriss):

Am amd fx-6300 si 8 gb ram. Da, ai mei au bani sa-mi ia alta, dar tot imi spun ca am una buna laughing si nu, nu e buna

| YoChriss a răspuns (pentru Alexandru012):

Cel mai bine ar fi sa o vinzi, iei cativa bani pe ea si faci si pe cineva fericit sa o aiba decat sa o arzi...