| MrLevy a întrebat:

Salut tuturor! Am o problema, cand intru pe java.com si incerc sa-l descarc se incarca 99% sta un minut apoi da eroare ca nu a reusit- Eroare de retea. Ce po face ca sa rezolv problema? ( Am incercat cu chrome si internet explorer si la fel)

1 răspuns:
| 8imal a răspuns:

Depinde ce versiune vrei sa descarci si compatibilitate disponibila! initializarea descarcarii se poate face si daca descarci jmse pentru mac insa pe windows nu se va rula niciodata!