| JoKerRKill a întrebat:

Salut tuturor! Am o problema legata de counter-strike 1.6, am servere de zombi, normale si respawn dar nu si de deathrun, am incercat toate counte-urile dar nici unul nu are genul asta de server.Inainte cu 1 sau 2 ani le aveam, acum de ce nu? Deci intrebarea mea este de ce nu am servere deathrun? Si cum pot face rost de ele?

Răspuns Câştigător
| CascavalDeRasa a răspuns:

Cum adica sa ai servere de deathrun? Sa joci direct din CS fara sa te conectezi la un server?:S

Uite o lista cu servere de deathrun, daca te intereseaza: http://www.gametracker.com/......rch/cs/RO/

1 răspuns: