| DoooarEuuu a întrebat:

SAlut tuturor!
Am o rugaminte la voi (doar cine vrea).
am clash of clans si ma chinui de 2 luni sa fac th 6.
Vreau sa va spun daca este cineva cu vreun cont th 6 sau mai mult pe care nu il mai foloseste.
Daca aveti vreun cont de Clash Of Clans care nu il mai folositi VA ROG TRIMITETIMI MIE MESAJ CU ADRESA SI CU PAROLA DE LA GMAIL.
mAS BUCURA FOARTE MULT DACA AS AVEA UN CONT DE CLASH OF CLANS MAI BUN.
VA MULTUMESC PENTRU CA MATI ASCULTAT.

1 răspuns:
| EnvyU a răspuns:

Daca te chinui de doua luni sa strangi cat gold ai nevoie sa dai th6, 1 mil? sau cat e? Pai atunci cum vrei sa cresti mai tarziu cand toate costa milioane gold? La clash of clans trebuie sa ai rabdare si sa farmezi nu sa stai degeaba si zici ca te joci, degeaba iti da cineva cont de th6 daca tu nu joci si o sa ramai asa.